Mike Flanagan'ın yeni Netflix dizisi The Fall Of The House Of Usher'ın kadrosu açıklandı

Mike Flanagan'ın yeni Netflix dizisi The Fall Of The House Of Usher'ın kadrosu açıklandı
Zach Gilford, Kate Siegel, Rahul Kohli
Netflix için The Haunting of Hill House, The Haunting of Bly Manor ve Midnight Mass dizilerini hazırlayan Mike Flanagan'ın yeni projesi The Fall Of The House Of Usher'ın kadrosu açıklandı.

The Fall Of The House Of Usher, usta yazar ve şair Edgar Allan Poe‘nun 1839’da yayımlanan ve aile, izolasyon ve metafizik kavramları içeren; sır, ölüm ve çılgınlık dolu izole bir kır malikanesi öyküsü olarak biliniyor. Dizi ise "Usher Evi’nin Çöküşü"nün yanı sıra Poe'nun birçok eserinden esinlenilerek hazırlanacak. Uyarlama mini dizinin sezonu 8 bölüm sürecek ve Flanagan'a Emmy Grinwis ve Michael Fimognari de eşlik edecek.

Eski dizilerinde yer verdiği oyuncuların bir kısmını yeniden toplayan Flanagan'ın hikayesi bağımsız ilerleyecek dizisinin geniş kadrosuna katılan isimlerse şöyle:

Frank Langella, Mark Hamill, Carla Gugino, Mary McDonnell, Carl Lumbly, Michael Trucco, T’Nia Miller, Paola Nuñez, Henry Thomas. Kyleigh Curran, Samantha Sloyan, Rahul Kohli, Kate Siegel, Sauriyan Sapkota, Zach Gilford, Katie Parker, Malcolm Goodwin, Crystal Balint, Aya Furukawa, Daniel Jun, Matt Biedel, Ruth Codd, Annabeth Gish, Igby Rigney ve Robert Longstreet.

Frank Langella, Carla Gugino, Mary McDonnell, Carl Lumbly and Mark Hamill

Michael Trucco, T'Nia Miller, Paola Nuñez, Henry Thomas


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER