HBO, Six Feet Under'ı diriltmek için hazırlıklara başladı

HBO, Six Feet Under'ı diriltmek için hazırlıklara başladı
Ekranın bir kült draması daha dönüş  yolunda. Variety'nin özel haberine göre HBO, Six Feet Under'ı diriltmek için hazırlıklara başladı.

Dizinin yaratıcısı Alan Ball'la birlikte yapımcılar Bob Greenblatt ve David Janollari de projede yer alacaklar. Ancak şimdilik herhangi bir senaristle anlaşılmış değil. Ayrıca projenin yeniden çevrim mi yoksa bir devam dizisi mi olacağına dair bir açıklama yapılmadı, dolayısıyla kadroya dair bir bilgi de yok.

2001-2005 arası yayınlanıp 5 sezon (63 bölüm) süren Six Feet Under, Los Angeles'ta bir cenaze evi işleten Fisher ailesinin üyelerinin ve yakın çevresinin hayatlarını konu alıyor. Kadroda Peter Krause, Michael C. Hall, Frances Conroy, Lauren Ambrose, Freddy Rodriguez, Mathew St. Patrick, Rachel Griffiths ve Richard Jenkins bulunuyor. Yayın hayatı boyunca 53 Emmy adaylığı alan dizi, bunların 9'unu kazandı.

American Beauty filmiyle Oscar ödülü kazanan Alan Ball dizinin finalinin ardından HBO için True Blood, Here and Now ve The Immortal Life of Henrietta Lacks'i de hazırladı. Six Feet Under'la da Emmy kazandı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER