Netflix'in yeni Harlan Coben uyarlaması Stay Close 31 Aralık'ta başlıyor

Netflix'in yeni Harlan Coben uyarlaması Stay Close 31 Aralık'ta başlıyor
Netflix'in yeni Harlan Coben uyarlaması Stay Close 31 Aralık'ta başlıyor. Cush Jumbo, James Nesbitt, Richard Armitage ve Sarah Parish'in başrolünde yer aldığı dizinin ilk tanıtımı ve posteri yayınlandı.

Geçmiş suçlara ilişkin sırların ortaya dökülmeye başlamasıyla kendine özgü bir heyecan ve sürükleyici gerilim yaratan Geçmişle Dans birini ne kadar iyi tanıyabileceğimizi sorguluyor. Dizi, en yakınlarından bile sakladığı karanlık sırları olan dört kişiyi konu alıyor: üç çocuk annesi, çalışan bir kadın olan Megan (Jumbo); bir zamanlar umut vadeden bir belgesel fotoğrafçısı olan Ray (Armitage); çözülememiş eski bir kayıp vakasını aklından çıkaramayan dedektif Broome (Nesbitt) ve Megan'ın eski arkadaşı Lorraine (Parish). Kurtulamadıkları geçmişleri, sadece kendilerinin değil yakınlarının da hayatlarını altüst etmek üzereyken bir sonraki hamleleri ne olacak?

Sezonu 8 bölüm sürecek dizinin senaryosunu Coben, Danny Brocklehurst ve Richard Fee'yle birlikte kaleme aldı. Daniel O’Hara (The Stranger) bölümleri yönetti. Yayınlanan tanıtımı aşağıdan izleyebilir, posteri gelecek sayfada bulabilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER