Matchday: Inside FC Barcelona, discovery+ ayrıcalığıyla BluTV’de!

Matchday: Inside FC Barcelona, discovery+ ayrıcalığıyla BluTV’de!
2021 yılının son ayında BluTV, futbolseverlere bugünden itibaren şölen tadında bir içerik sunuyor; ‘Matchday: Inside FC Barcelona’. discovery+ ayrıcalığıyla Türkiye’nin lider yerli online video platformundaki yerini alan bu 8 bölümlük seride izleyiciler için FC Barcelona kulübünün kapıları sonuna kadar açılacak. Messi’den Clement Lenglet’e, Gerard Piqué’den Philippe Coutinho’ya kadar takımın efsanevi futbolcuları BluTV’de futbolseverlerle buluşacak.  
 
BluTV, dünya futbol tarihine adını sayısız efsanevi başarıyla yazdırmış günümüzün en önemli takımlarından FC Barcelona’yı renklerine bağlıyor ve discovery+ ayrıcalığıyla bugünden itibaren arşivine eklediği 8 bölümlük belgesel ‘Matchday: Inside FC Barcelona’ile bilet olmadan tüm izleyicilerini bu kulübün içine davet ediyor.
 
Lionel Messi, Gerard Piqué, Philippe Coutinho, Marc-André Ter Stegen ve Clement Lenglet dahil olmak üzere takımın en ünlü futbolcularının yer aldığı belgesel, takımın 2018-2019 sezonunda karşılaştığı maçların, hazırlıkların perde arkasına futbolseverleri götürüyor. İzleyiciler FC Barcelona’nın efsanevi ekibinin gündelik yaşamlarına da tanık olurken, her bölümde takımın 2018-2019 sezonunda karşılaştığı zorlu futbol maçları belgeselin merkezine yerleşiyor. Futbolcuların soyunma odasına geldikleri andan stada çıktıkları ana kadar yaşadıkları her şeyi çarpıcı şekilde gözler önüne seren seri, izleyicileri Barcelona’yı Barça kılan soluksuz seyahate çıkarıyor. 
 
Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen, dünyanın dört bir yanındaki ülkelerden milli takım kaptanları, gazeteciler ve milli takım teknik direktörlerinin oy kullandığı Ballon d’Or’da Messi’nin 7’nci kez ödülü kazanması onun yıldızlaştığı takım olan FC Barcelona’nın iç dünyasına merakı artırdı. 
 
‘Matchday: Inside FC Barcelona’, bugünden itibaren discovery+ ayrıcalığıyla BluTV’de tribün coşkusunu yaşatmaya başlıyor. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER