Jesse Eisenberg, Fleishman Is in Trouble dizisinin kadrosuna katıldı

Jesse Eisenberg, Fleishman Is in Trouble dizisinin kadrosuna katıldı
The Social Network, Zombieland, Now You See Me gibi filmlerle bilinen Jesse Eisenberg, Fleishman Is in Trouble dizisinin kadrosuna katıldı. 

İki gün önce Lizzy Caplan'ın dahil olduğu proje, FX'in Hulu dizilerinden birisi olarak ekrana gelecek. Sezonu 9 bölüm sürecek mini dizi, Taffy Brodesser-Akner'in romanından uyarlanacak. Brodesser-Akner senaryoyı da kaleme alacak.

40'lı yaşlarının ortasında, yeni boşanmış Toby Fleishman, flört uygulamalarına dalıp yeni bir hayata adım attıktan sonra gençliğinden daha verimli bir dönem geçirmeye başlar. Üstelik uzun süredir beklediği terfiyi de alır. Ancak bir anda eski eşi Rachel ortadan kaybolur, çocuklar kendisine kalır ve eşinin nerede olduğu ya da ne zaman döneceği belli değildir. Rachel'a ne olduğunu öğrenebilmesi için evliliğini gözden geçirip neler olduğuna daha dürüst bir şekilde bakması gerekmektedir.

Eisenberg, bahsi geçen Toby'ye hayat verecek. Aktörle Now You See Me filmlerinde birlikte rol alan Lizzy Caplan ise hikayenin anlatıcısı da olan, Toby'nin arkadaşı Libby karakterini canlandıracak. Yıllar önce irtibatı kaybeden Libby ve Tobby, boşanmanın ardından yeniden irtibat kurarlar. Daha önce bir erkek magazini için çalışan Libby, artık yazmayı bırakmıştır ve ev hanımlığı yapmaktadır.

2000 yılında Get Real dizisinin ana kadrosunda da yer alan Jesse Eisenberg, Modern Family ve The Newsroom'a da konuk oldu.
 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER