Saygı 2'nin merakla beklenen finali bu akşam BluTV’de yayınlanacak!

Saygı 2'nin merakla beklenen finali bu akşam BluTV’de yayınlanacak!
BluTV’nin efsanevi anti-kahramanı Ercüment Çözer’in hikayesini anlatan “Saygı 2” merakla beklenen finali bu akşam saat 19.00’da yayında.
 
BluTV’nin gerek oyuncu kadrosuyla gerek hikayesiyle çok konuşulan özel yapımı “Saygı 2”nin merakla beklenen finali bu akşam izleyici karşısına çıkıyor. Tüm düğümlerin çözüleceği ve gerçeklerin açığa çıkacağı “Saygı 2”nin finalinin fragmanı kısa sürede büyük beğeni toplandı. Sürükleyici hikayesi ve hafızalara kazınan karakterleriyle yayınlandığı ilk günden beri seyirciden tam not alan “Saygı 2” tüm bölümleriyle BluTV’de!
 
Finalde Gerçekler Açığa Çıkacak ve Düğümler Çözülecek!
Arya’nın kendisinden şüphelendiğini bilen Ercüment hedefi şaşırtarak krizi fırsata çevirir ve yeni düzenin patronu olmak için emin adımlarla ilerler. Şirin’in saldırısına uğrayan Arya, Ercüment’in söylediklerine inanmaya başlar ve onun yönlendirmeleriyle bir dizi operasyon hazırlığına girer. Arya’nın babasının katilinin Yavuz olduğunu anlayan Ercüment, bu beklenmedik yaşanmışlık karşısında adım atacak mı? Arya gerçekleri görebilecek mi?
 
Helen Ercüment’i Karşısına Alıyor
Helen, Savaş ve Selim üçlüsünün ortak hareket ettiğini bilen Ercüment, Savaş’a bir şans vererek Selim’i öldürmesi için ona şantaj yapar. Ne Savaş, ne de Helen, Selim’i öldüremeyince Ercüment’i karşılarına alırlar.  Yeni bir dünyanın eşiğinde duran ve gittikçe yalnızlaşan Ercüment, hayatta en değer verdiği insanlardan biri olan Helen’in ihanetiyle karşı karşıya kalır. Ercüment’in bu ihanet karşısında ne yapacağı bu akşam saat 19.00’da finalde!
 
Nejat İşler, Boran Kuzum, Miray Daner, Sarp Akkaya, Damla Sönmez ve Erkan Can gibi başarılı oyuncuları bir araya getiren, Inter Medya yapımı "Saygı 2"nin senaryosu Ercan Mehmet Erdem imzası taşırken yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar oturuyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER