Alican Barlas, The Chosen'ın Christmas filmi The Messengers kadrosunda!

Alican Barlas, The Chosen'ın Christmas filmi The Messengers kadrosunda!
Yazar-yönetmen Dallas Jenkins’in yarattığı Hz. İsa’nın hikayesinin kurgulanarak anlatıldığı küresel fenomen The Chosen'ın Christmas için çekilen ilk beyaz perde uygulaması The Messengers filmi geçtiğimiz hafta salı günü 200 bin kişinin katılımıyla Youtube’ta canlı açıklandı. 

AMC ve Cinemark Holdingin de sahibi olan dağıtım şirketi Phantom Events’in CEO’su Ray Nutt, filmin on satışı (pre-sale) açıklamasının ardından 12 saatte 1,5 milyon dolar bilet satışı gerçekleştirerek rekor kırdığını ve Amerika genelinde 1079 sinema salonunda gösterilmesi planlanırken bu sayıya yoğun istek üzerine 450 salonun daha eklendiğini belirtti.

The Messengers 

Tamamı müthiş bir gizlilik içinde çekilen filmde Hz. Meryem ve Hz Yusuf’un gözünden Hz. İsa’nın doğuşunun hikayesi anlatıldığı biliniyor. Ancak filmde islenecek hikâyenin detayları ve karakterler hala gizli tutuluyor.

Çekimler için Utah’ta bulunan Goshen Studios’a giden daha önce Denzel Washington ile Equalizer 2 filminde yer alan Alican Barlas filmde Ege asıllı İsa’nın müritlerinden Tychicus karakterini canlandırıyor.

The Chosen Hakkında

2. sezonunu tamamlayan The Chosen dizisi tüm zamanların 1 numaralı crowd-funded yani parası topum tarafından ödenen projesi olma özelliğini taşıyor.

50’den fazla dile çevrilmiş 

Dizinin uygulaması IOS ve Android uygulamaları arasında dünyada Top 20 uygulamadan biri olarak yer alıyor.

The Messengers, 1 Aralık'tan itibaren sinemalarda.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER