Netflix için çekilen One Piece dizisinin başrolleri belli oldu

Netflix için çekilen One Piece dizisinin başrolleri belli oldu
Iñaki Godoy, Mackenyu, Emily Rudd, Jacob Romero Gibson, Taz Skylar
Netflix için çekilen One Piece dizisinin başrolleri belli oldu. Kadroya Iñaki Godoy, Mackenyu, Emily Rudd, Jacob Romero Gibson ve Taz Skylar katıldı.

Bu isimlerden Godoy (Who Killed Sara?) hikayenin önemli karakterlerinden Monkey D. Luffy'ye hayat verecek. Mackenyu, Rornoa Zoro'yu canlandıracak; Rudd, Nami'ye hayat verecek; Gibson, Usopp'ı oynayacak ve Skylar da Sanji'yi canlandıracak.

Sezonu 10 bölüm sürecek diziyi Netflix için Cowboy Bebop'un dizisini de hazırlayan Tomorrow Studios ile One Piece'i yayınlayan Shueisha hazırlayacak. Ocak 2020'de resmi onayı alan dizi projesinde Steven Maeda (Lost, The X-Files) senaryoyu yazdı ve showrunner olarak görev aldı. Matt Owens (Agents of S.H.I.E.L.D., Luke Cage) da senaryoda kendisine eşlik etti. Manga serisinin yaratıcısı Eiichiro Oda, dizinin yapımcılarından birisi olarak yer aldı.

Haftalık Shonen Jump dergisinde Ağustos 1997'den beri yayınlanan One Piece'in animesi ise 1999'dan beri yayınlanmaya devam ediyor. Hikayede Monkey D. Luffy ve ekibinin dünyanın en büyük hazinesi One Piece'i bularak sıradaki Pirate King olabilmek için sonsuz okyanusları ve egzotik adaları keşfetmesi anlatılıyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER