La casa de Papel 5. sezon ikinci kısımdan bir tanıtım daha geldi

La casa de Papel 5. sezon ikinci kısımdan bir tanıtım daha geldi
La casa de Papel 5. sezon ikinci kısımdan bir tanıtım daha geldi. Final sezonuyla ekrana veda etmeye hazırlanan dizi son beş bölümüyle 3 Aralık'ta Netflix'te yayınlanacak.

Sezonun birinci kısmında askerin de soyguna dahil olmasıyla ve Profesör'ün Sierra'ya yakalanmasıyla çok taraflı büyük bir savaş başlamıştı. 100 saati aşkın süredir Bank of Spain'de bulunan ekip her ne kadar Lisbon'u kurtarsa da diğerlerini korumak isteyen Tokyo kendisini feda etmişti.

La casa de papel 5. Kısım 2. Cilt Hakkında:

Profesör (Álvaro Morte), "Son birkaç saat içinde çok önemli insanları kaybettim ve bu soygun için başka kimsenin ölmesine izin vermeyeceğim." der ve ekibi rahatlatır. Tokyo’nun (Úrsula Corberó) ölümünün ardından düşman, İspanya Merkez Bankası'nın içindeki ekip için her zamankinden daha tehlikelidir.

Dizinin yıldızları arasında Álvaro Morte (Profesör), Úrsula Corberó (Tokyo), Itziar Ituño (Lizbon), Pedro Alonso (Berlin), Miguel Herrán (Rio), Jaime Lorente (Denver), Esther Acebo (Stockholm), Enrique Arce (Arturo), Darko Peric (Helsinki), Hovik Keuchkerian (Bogotá), Luka Peros (Marsilya), Belén Cuesta (Manila), Fernando Cayo (Albay Tamayo), Rodrigo de la Serna (Palermo), Najwa Nimri (Müfettiş Sierra) ve José Manuel Poga (Gandía) yer alıyor.

İkinci kısma dair geçtiğimiz ay da bir tanıtım videosu gelmişti.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER