beIN ORIGINALS dizisi Fandom, 4 Kasım'da başlıyor!

beIN ORIGINALS dizisi Fandom, 4 Kasım'da başlıyor!
Özgün senaryosu ve güçlü kadrosuyla merak uyandıran yepyeni beIN ORIGINALS dizisi Fandom, 4 Kasım Perşembe günü ilk üç bölümü ile beIN CONNECT’te izleyicisiyle buluşuyor.
 
İzleyicilerine diledikleri zaman diledikleri içeriğe ulaşma imkânı sağlayan dijital içerik platformu beIN CONNECT’te yayınlanacak olan “Fandom” çok yakında izleyicisi ile buluşuyor.  Yapımcılığını OM CONTENT’in genç ve tecrübeli kurucuları Uğur Atukman Taban ve Itır Özoflu’nun üstlendiği, usta yönetmen Tayfun Güneyer’in yazıp yönettiği Fandom’un başrollerini Şahin Irmak, Tuğçe Altuğ ve Eren Vurdem paylaşıyor. 
 
“Fandom”, televizyon dizilerinin fanatik hayranlarının sosyal medyada “fandom” adı altında örgütlenip, dizileri yazan senaristlere karşı verdikleri savaşı anlatırken, aynı anda TV ve dizi sektörünü kara mizah türünde eleştirel bir yaklaşımla ele alıyor. 
 
İzleyiciyi ekran başına kilitleyecek olan “Fandom”, 4 Kasım Perşembe günü yayınlanacak ilk üç bölümünün ardından her Perşembe yepyeni iki bölümüyle, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde izleme ayrıcalığı sunan beIN CONNECT’te diziseverlerle buluşacak.
 
Fandom Senariste Karşı! 
beIN ORIGINALS etiketli yeni dizi “Fandom”da, Türkiye’nin en ünlü senaristlerinden Can Aslan’ın (Şahin Irmak) katıldığı bir TV programında, 9 sezon ve 1980 bölümdür senaryosunu yazdığı günlük pembe dizi İhanet Rüzgarı’na sezon sonunda final yaptıracağını açıklaması sonrasında, dizinin “fandomu” Ferda (Tuğçe Altuğ) bir gece Can’ın evine gelip, onu kendi evinde esir alıyor ve Can’ı evin bodrum katındaki sığınağa hapsedip, Can’ın bilgisayarını, cep telefonunu, email ve sosyal medya hesaplarını ele geçirip, önce diziye final yapmaktan vazgeçtiğini ilan ediyor, sonra da Can’ın yerine dizinin yeni bölümlerini yazmaya başlıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER