The Affair uyarlaması Saklı dizisinden ikinci tanıtım yayınlandı!

The Affair uyarlaması Saklı dizisinden ikinci tanıtım yayınlandı!
Tüm dünyada izlenme rekorları kıran “The Affair” dizisinden uyarlanan “SAKLI”nın ikinci teaser’ı, hikayeyi karakterlerin farklı bakış açılarından anlatıyor.
 
BluTV’nin yeni özel yapımı “SAKLI”, çok yakında izleyici karşısına çıkacak. İki evli insanın yasak aşkını karakterlerin farklı bakış açıları üzerinden ele alan dizinin başrollerinde Hazar ErgüçlüFırat ÇelikDefne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar yer alıyor. MAY Productions imzalı “SAKLI” sıradan bir ihanet hikayesinin ötesine geçerek çarpıcı bir ilişki hikayesi sunuyor.
 
Farklı İnsanlar, Farklı Bakış Açıları, “SAKLI” Haz!
 
Tutkulu bir aşkı sürükleyici ve gizemli bir biçimde anlatan “SAKLI”da olaylar iki farklı insanın bakış açısıyla anlatılıyor. “SAKLI”, hikayesini karakterlerin bakış açılarından yansıtarak, aynı anların ayrı kişiler tarafından bambaşka anlaşılabileceğini ve bazen tek bir doğrunun da kişiye göre değiştiğinin altını çiziyor.

Yayınlanan yeni teaser, Ozan’ın bakış açısından tutkunun ve hazzın peşinden giden bir erkek ve davetkar bir kadın görünürken; Aslı’nın bakış açısında ise yalnızlığı ve travmaları ile baş etmeye çalıştığı dönemde karşısına çıkan tutkulu bir erkeğin peşinden gidişini görüyoruz.  
 
Cesur sahnelerin ve inişli çıkışlı duyguların öne çıktığı ikinci teaser’da “SAKLI” izleyiciye sıra dışılığın zevkini vadediyor. Olayları farklı bakış açılarıyla izlemenin heyecanı ve dinamik temposu ile izleyici ekran başına kilitlemeye hazırlanan “SAKLI” çok yakında BluTV’de.
 
Hazar ErgüçlüFırat ÇelikDefne Kayalar ve Ahmet Rıfat Şungar’a Zuhal OlcayNur SürerYekta KopanErdal KüçükkömürcüJanset gibi değerli oyuncuların eşlik edeceği dizinin yönetmen ve senarist koltuğunda Deniz Akçay otururken, ikinci yönetmenliği Can Teker, görüntü yönetmenliğini Ahmet Bayer, yapımını ise MAY Productions üstleniyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER