John Wick dizisi The Continental'ın kadrosu genişliyor

John Wick dizisi The Continental'ın kadrosu genişliyor
John Wick dizisi The Continental'ın kadrosu genişliyor. Mel Gibson'ın ardından kadroya 6 oyuncunun daha katıldığı açıklandı ve başrol belli oldu.

Keanu Reeves'in başrolünü üstlendiği John Wick filmlerinin öncesinde olanları konu alacak The Continental dizisinin hikayesi kiralık katillerin kullandığı, filmlerin de bir parçası olan The Continental otelinin etrafında dönecek. Dizi 1975'le başlayacak ve genç Winston Scott'ı konu alacak. New York'un yer altı dünyasında ölümcül bir görevin peşine düşen Winston'ı ise geride bıraktığını düşündüğü geçmişi kovalayacak. 

Filmlerde Ian McShane'in canlandırdığı Winston'ın gençliğini The Originals, The Purge ve The Flight Attendant dizileriyle bilinen Colin Woodell oynayacak. Mel Gibson, Cormac adında bir karaktere hayat verecek. Kadroda Hubert Point-Du Jour (Miles), Jessica Allain (Lou), Mishel Prada (KD), Nhung Kate (Yen) ve Ben Robson (Frankie) da yer alacak.ABD'nin premium kablolu kanallarından Starz'da yayınlanacak dizinin yapımını Lionsgate Television üstleniyor. Film serisinin başrolü Keanu Reeves, The Continental'de yapımcı olarak yer alıyor. Chris Collins ise senarist ve showrunner olarak görev alıyor. Dizi, yaklaşık 90 dakika civarı süren 3 bölümden oluşacak.

İlk üç filmiyle gişede yaklaşık 600 milyon dolar gelir elde eden John Wick'in 4. filminin 27 Mayıs 2022'de vizyona gelmesi bekleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER