Mel Gibson, John Wick dizisi The Continental'ın başrolünü üstlendi

Mel Gibson, John Wick dizisi The Continental'ın başrolünü üstlendi
Keanu Reeves'in başrolünü üstlendiği John Wick filmlerinin öncesinde olanları konu alacak The Continental dizisinin kadro çalışmaları hızlandı. Deadline'ın haberine göre usta aktör Mel Gibson, dizinin kadrosuna dahil oldu.

Hikayesi kiralık katillerin kullandığı, filmlerin de bir parçası olan The Continental otelinin etrafında dönecek dizi 1975'le başlayacak ve genç Winston Scott'ı konu alacak. New York'un yer altı dünyasında ölümcül bir görevin peşine düşen Winston'ı ise geride bıraktığını düşündüğü geçmişi kovalayacak. Gibson, Cormac adında bir karaktere hayat verecek. Filmlerde Ian McShane'in canlandırdığı Winston'ın gençliğini canlandıracak isim henüz belli olmadı.
 
ABD'nin premium kablolu kanallarından Starz'da yayınlanacak dizinin yapımını Lionsgate Television üstleniyor. Film serisinin başrolü Keanu Reeves, The Continental'de yapımcı olarak yer alıyor. Chris Collins ise senarist ve showrunner olarak yer alacak. Oyunculuk kariyerine1978'te Avustralya yapımı The Sullivans dizisiyle adım atan ve The Continental'le ilk dizi başrolünü üstlenen Mel Gibson, yönetmenliğini de yaptığı Oscar ödüllü Braveheart filminin yanı sıra Mad Max, Lethal Weapon serisi, Gallipoli ve The Year of Living Dangerously filmleriyle de biliniyor.

İlk üç filmiyle gişede yaklaşık 600 milyon dolar gelir elde eden John Wick'in 4. filminin 27 Mayıs 2022'de vizyona gelmesi bekleniyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER