Şarkı Hikayeleri programı ücretsiz olarak GAİN’de!

Şarkı Hikayeleri programı ücretsiz olarak GAİN’de!
“Şarkı Hikayeleri” GAİN izleyicilerini müzisyenlerin milyonlarca kez dinlenen şarkılarının ardındaki hikayeleri dinlemeye davet ediyor. Her biri şarkılarıyla kalbimizi çalan Can Güngör, Melike Şahin, Gökhan Türkmen, Evdeki Saat ve Nilipek’in konukları arasında yer aldığı program, 10 Ekim itibariyle ücretsiz olarak GAİN’de.
 
Defalarca kez dinlediğiniz, hayatınızın önemli anlarına eşlik eden parçaların hikayelerini, yaratıcılarının ağzından dinlemeye ne dersiniz? GAİN’in yepyeni içerik serisi “Şarkı Hikayeleri”, 10 Ekim’de başlıyor. Ücretsiz olarak izlenebilecek içeriklerde müzisyenler kendi ağızlarından şarkılarının nasıl hayat bulduğunu anlatıyor.
 
“Şarkı Hikayeleri”nin ilk bölümünde “Yalnız Ölmek” ile kalplerde buruk bir tat bırakan sanatçı Can Güngör yer alıyor. Her hafta yeni bir içeriğin yayına gireceği programda Güngör’ü sırasıyla “Uykumun Boynunu Bükme” ile Melike Şahin, “Aşk Lazım” ile Gökhan Türkmen, “Uzunlar” ile Gökhan Türkmen ve “Gömülür” ile Nilipek takip ediyor. 
 
GAİN, hem kısa hem de uzun içerikleriyle günümüzün her dakikasını anlamlı ve hatırlanır kılıyor. “Şarkı Hikayeleri” de 5’er dakikalık süresiyle izleyicilerin kısacık boş anlarını bile keyifle değerlendirmesine yardım ediyor. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER