Cruel Intentions'ın dizi uyarlaması için çalışmalar yeniden başladı

Cruel Intentions'ın dizi uyarlaması için çalışmalar yeniden başladı
Cruel Intentions'ın dizi uyarlaması için çalışmalar yeniden başladı.

Amazon'a bağlı olarak hizmet veren dijital platform IMDb TV, 1999 yapımı filmin dizi versiyonu için harekete geçti. Variety'nin haberine göre yeni versiyonu Phoebe Fisher ve Sara Goodman kaleme alacak. İki isim daha önce Amazon Prime için dizi versiyonu hazırlanan I Know What You Did Last Summer'da da birlikte çalıştılar.

Yeni Cruel Intentions, bir kez daha iki üvey kardeşi konu alacak. İki kardeşin okuduğu başkent Washington'daki bir üniversitede yerleşik sistemi sarsan kötü bir olay yaşanır. Onlar ise zirvede kalmak için ne gerekiyorsa yapmaya razılardır ki buna ABD başkan yardımcısının kızını baştan çıkarmak da dahil.

ABD'deki ulusal kanallardan NBC, 2016'da filmin dizi uyarlaması için çalışmalara başlamıştı. Hatta Ryan Philippe'le birlikte filmde başrolde yer alan Sarah Michelle Gellar, dizide karakteri Kathryn Merteuil'i yeniden canlandıracaktı. Ancak pilot bölüm kanaldan onay almadı. Öncesinde ise bir diğer ulusal kanal FOX, filmin öncesinde geçen bir dizi projesine onay vermişti. Ancak o proje de yayına çıkmadan iptal oldu. Çekilen üç bölüm 2001 yılında “Cruel Intentions 2” adıyla film olarak yayınlandı. 2004 yılında devamı hazırlanarak “Cruel Intentions 3” piyasaya sunuldu.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER