Kanunsuz Topraklar, izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor!

Kanunsuz Topraklar, izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor!
Yapımını Gold Film’in, yapımcılığını Faruk Turgut’un, yönetmenliğini Faruk Teber’in, senaryosunu Zülküf Yücel’in üstlendiği, başrollerini Uğur Güneş, Esra Bilgiç, Necip Memili, Kaan Taşaner ve Murat Daltaban’ın paylaştığı “Kanunsuz TopraklarFOX ekranında izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor. Dizide maden işçisi Davut karakterine hayat veren başarılı oyuncu Uğur Güneş, performansıyla çok konuşulacak.Dizi, 1939 yılında Zonguldak’ın bir kasabasında ailesiyle birlikte mütevazı ve yoksul bir hayat yaşayan Davut’un, madende gerçekleşen büyük bir göçük ile değişen hayatını konu alıyor. Maden patronu Malik Bey’in kurduğu düzene karşı sesini yükseltmeye karar veren Davut, kalbinin sesini dinleyen, ucunda ölüm olsa da doğru bildiği yoldan şaşmayan, içi dışı bir, güvenilir karakteriyle izleyenlerin gönlünü fethedecek. Davut’un adalet arayışında yolu aşkla kesişecek ve Malik Bey’in kız Gülfem, Davut’un tüm ezberlerini bozacak.UĞUR GÜNEŞ DAVUT KARAKTERİNE NASIL HAZIRLANDI!
Başarılı oyuncu Uğur Güneş, dizinin ön hazırlık sürecinde; at binme, silah kullanma ve dönem araçlarını kullanabilmek için özel dersler aldı.

1939 yılının koşullarında bir maden işçisi olan Davut’un zorlu maden sahneleri ilk bölümde izleyenleri ekrana bağlayacak. Çekimleri Zonguldak Eğitim Madeni’nde gerçekleştirilen bu sahnelerde dizi ekibi profesyonel destek eşliğinde çalıştı. İş güvenliği ve en ince ayrıntılar dikkate alınarak çekimler başarıyla tamamlandı.ESRA BİLGİÇ, GÜLFEM İÇİN YOĞUN BİR ÖN HAZIRLIK DÖNEMİ GEÇİRDİ!

Yeni sezonun öne çıkan yapımında, yetenekli oyuncu Esra Bilgiç canlandırdığı “Gülfem” karakteriyle çok konuşulacak. Maden patronu Malik Bey’in (Murat Daltaban) en büyük kızı olan Gülfem, dizide Davut (Uğur Güneş) olan aşkı için her şeyden vazgeçecek kadar yürekli, samimi ve zeki karakteriyle izleyicinin beğenisini kazanacak.

1939 Türkiye’sini tüm gerçekçiliğiyle ekrana taşıyacak dizi için Esra Bilgiç yoğun bir ön hazırlık dönemi geçirdi. Güzel oyuncu ata binme, silah kullanma, şan ve dans derslerinin yanı sıra dönem araçlarını kullanabilmesi için de eğitimler aldı.GÜLFEM’İN KOSTÜMLERİ DİKKAT ÇEKECEK!

Merakla beklenen dizide Gülfem karakteri için o dönemi yansıtan özel bir gardırop hazırlandı. Sade fakat şık kostümleriyle izleyenleri büyüleyecek olan Bilgiç’in dizide kullandığı şapkalar da dikkatleri çekecek.

Dizi için 1939’lu yılların Cumhuriyet kadınları mercek altına alınarak Gülfem’e özel bir stil yaratıldı. Zonguldak’ın önde gelen Paşazade ailesinin mensubu olan Gülfem’in gardırobu için 300 adet kostüm, 45 ayakkabı, 75 adet şapka ve karaktere özel binicilik kostümleri sıfırdan tasarlandı ve dikildi.

Kanunsuz Topraklar”, 29 Eylül Çarşamba saat 20:00’de FOX’ta.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER