Gökyüzünden Avrupa yeni sezonuyla National Geographic'te ekrana gelecek!

Gökyüzünden Avrupa  yeni sezonuyla National Geographic'te ekrana gelecek!
İzleyicileri muhteşem bir görsel yolculuğa çıkaran belgesel seri “Gökyüzünden Avrupa” yeni sezonuyla 26 Eylül’den itibaren her pazar akşamı saat 20.00’de National Geographic ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.

Daha önceki sezonlarında Türkiye, Fransa, Macaristan ve Finlandiya gibi Avrupa’nın farklı destinasyonlarına götürerek gökyüzünden çekilen görüntüler eşliğinde izleyicileri nefes kesen bir yolculuğa çıkaran “Gökyüzünden Avrupa” yeni sezonuyla National Geographic ekranlarına dönüyor. 

Her bölümde farklı bir Avrupa ülkesine odaklanan belgesel seri, yeni sezonda İrlanda, Norveç, Hırvatistan, Portekiz, İzlanda ve İsviçre’yi mercek altına alıyor. “Gökyüzünden Avrupa” ile bu ülkelerde yaşayan sıradan insanların bilinmeyen hikayelerine tanık olurken, farklı ve yepyeni bir bakış açısı ile bu ülkelerin coğrafi ve mimari özelliklerine daha yakından bakma şansına sahip olacaksınız.

Nefes kesen yolculuk “Gökyüzünden Avrupa” yeni sezonuyla 26 Eylül’den itibaren her pazar akşamı saat 20.00’de National Geographic ekranlarında.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER