Pitch Perfect serisinin dizisi için hazırlıklar başladı

Pitch Perfect serisinin dizisi için hazırlıklar başladı
Dizi versiyonu hazırlanan filmlerin arasına Pitch Perfect serisi de katılıyor.

NBCUniversal'a bağlı dijital yayın platformu Peacock, film serisindeki olayların birkaç yıl sonrasında geçecek yeni bir dizi projesine onay verdiğini duyurdu. Seride rol alan Adam Devine, Bumper Allen karakteriyle başrolde yer alacak.

Serinin ilk iki filminde yer alan Bunper Allen, The Treblemakers adlı erkek cappella grubunun lideri olarak yer almış ve ana karakterlerden Amy'ye ilgi göstermişti. Dizide ise Bumper, şarkılarından birisi Berlin'de büyük ilgi görünce Almanya'ya taşınacak ve müzik kariyerini ayağa kaldırmaya karar verecek.

Megan Amram, projede senarist ve showrunner olarak görev alacak. İkinci filmin yönetmeni ve serinin oyuncularından Elizabeth Banks'in de görev aldığı Brownstone Productions, film serisinin yapımcısı Gold Circle Films ve Universal Television yapımcı olarak yer alacak.

Workaholics, Modern Family ve The Righteous Gemstones dizilerinde rol alan Adam Devine'ın kariyerinde Game Over, Man!, Isn’t It Romantic, Jexi, Magic Camp ve Mike and Dave Need Wedding Dates gibi yapımlar da bulunuyor. Mickey Rapkin'in aynı adlı romanından uyarlanan Pitch Perfect'in ilk filmi 2012'de vizyona girdi, üçüncü film 2017'de vizyona girdi. Üç film gişede yaklaşık 600 milyon dolar gişe hasılatı elde etti. Banks ve Devine dışında seride Anna Kendrick, Brittany Snow, Anna Camp ve Hailee Steinfeld de rol aldı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER