Kathryn Hahn, The Comeback Girl dizisinde Joan Rivers'e hayat verecek

Kathryn Hahn, The Comeback Girl dizisinde Joan Rivers'e hayat verecek
Kathryn Hahn'ın yeni dizi projesi belli oldu. Variety'nin haberine göre Hahn, Showtime kanalı için hazırlanan The Comeback Girl dizisinin kadrosuna katıldı ve usta komedyen Joan Rivers'e hayat verecek. 

Özellikle 1960'lı yıllarda New York sahnesinde kariyeri yükselişe geçen ve televizyona da adım atan Rivers, 1986'da kendi talk şov programı The Late Show Starring Joan Rivers'ı sunmaya başladı ve ABD'de gece şovu sunuculuğu yapan ilk kadın oldu. 2014 yılında boğazından geçirdiği rutin bir endoskopi sırasında nefes alması durduktan birkaç gün sonra, 81 yaşındayken hayatını kaybetti.

Dizi projesi Rivers'ın eşi Edgar Rosenberg'in intiharından sonra iptal edilen The Late Show'un iptalinin ardından başlayacak. Rivers'ın profesyonel kariyerini yeniden inşa ederek bir ikon yolunda ilerleyişi sırasında başından geçenleri ve özel hayatında olup bitenleri anlatacak.

Cosmo Carlson (The Showrunner, Valedictorian) senaryoyu kaleme alacak, Greg Berlanti yönetmen olarak görev alacak. Dizinin yapımcılığını Warner Bros. Television, Atlas Entertainment ve Berlanti Productions üstlenecek. Son dönemde WandaVision dizisinde Knives Out 2 filminde rol alan Katherine Hahn, yakında The Shrink Next Door dizisiyle ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER