Fox Türkiye'nin yeni sezon tanıtım filmi yayınlandı!

Fox Türkiye'nin yeni sezon tanıtım filmi yayınlandı!
Yeni sezon lansman filmleriyle her sene fark yaratan FOX, dizi oyuncularının ve ekran yüzlerinin yer aldığı yeni filmini izleyiciyle buluşturdu.

Filmin çekimleri, Covid-19 önlemleri dikkate alınarak 4 günde tamamlandı.

Yönetmenliğini Doğan Tanyer’in, prodüksiyonunu Autonomy’nin, styling’ini Başak Dizer Tatlıtuğ ve Deniz Marşan’ın (Room) üstlendiği lansman filminin afiş fotoğraflarını ünlü fotoğraf sanatçısı Mehmet Turgut çekti, şimdiden dillere dolanan şarkısını ise ünlü şarkıcı Zeynep Bastık seslendirdi.

53 ekran yüzü ve oyuncunun bulunduğu tanıtım filmi için metro konsepti belirlendi. Her bir dizi için ayrı bir metro dekorasyonu çalışıldı.

Çekimin ilk günkü konukları “Yalancılar ve Mumları”, “Uzak Şehrin Masalı” dizilerinin oyuncuları, Fulya Öztürk ve Beyza Şekerci oldu.

Yalancılar ve Mumları” dizisi oyuncuları Ceren Moray, Elçin Sangu, Feyyaz Duman, Burcu Gölgedar, Şafak Pekdemir, Melike Güner ve İsmail Demirci yeni sezon heyecanlarını sete de yansıtırken çekimler, geçtiğimiz hafta izleyiciyle buluşan ve Kars’tan gelen “Uzak Şehrin Masalı”nın oyuncuları Aslıhan Güner, Barış Kılıç, Timur Acar ve Begüm Birgören ile devam etti. Ardından FOX’un sevilen programı “Kamera Arkası”nın sunucusu Beyza Şekerci’nin ve hayatın içinden hikayeleri ekrana taşımaya devam eden, “Fulya ile Umudun Olsun” programının sunucusu Fulya Öztürk’ün çekimleri tamamlandı.

İkinci gün merakla beklenen “Elbet Bir Gün” dizisinin oyuncuları Şebnem Bozoklu, Sinem Ünsal ve Burak Yamantürk sete giriş yaptı ve ekip sette çok eğlendi. Daha sonra bu yazın en çok izlenen dizisi “Aşk Mantık İntikam”ın başrol oyuncuları Burcu Özberk, İlhan Şen, Burak Yörük ve Melisa Döngel çekimlere katıldılar, ekibin vagonlarındaki balonları patlatırken yaşadıkları eğlenceli anlar görülmeye değerdi. İkinci günün çekimleri “Memet Özer ile Mutfakta” programının deneyimli şefi Memet Özer, “Benden Söylemesi” programının sunucusu Merve Yıldırım ve “En Hamarat Benim”in eğlenceli sunucusu Kadir Ezildi ile tamamlandı. Ezildi, her yıl olduğu gibi esprileriyle tüm seti yine kahkahaya boğmayı başardı.

Üçüncü gün set dün ikinci sezonuyla ekrana gelen “Son Yaz”ın oyuncuları Alperen Duymaz, Ali Atay, Hafsanur Sancaktutan ve Birce Akalay ile başladı. Dizi ekibi, yönetmenle derin sohbetlere girmeyi ihmal etmedi. Ardından “Çağla ile Yeni Bir Gün’’ programının sunucusu Çağla Şıkel çekimlere katıldı. Güzel sunucu göz kamaştırırken, 21 Eylül’de ekrana gelecek yeni dizi “Evlilik Hakkında Her Şey”in iddialı ekibi sete geldi. Gökçe Bahadır, Sarp Akkaya, Yiğit Kirazcı, Gökçe Eyüboğlu, Tülin Ece ve Sumru Yavrucuk ile devam eden çekimler daha sonra “Yasak Elma” oyuncularıyla son buldu. Şevval Sam, Eda Ece, Berk Oktay, Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen ve Melisa Doğu tavırlarıyla sete neşe kattılar. Ayrıca geçtiğimiz yıl aynı projelerde yer aldıkları rol arkadaşlarını gören oyuncular, keyifli diyaloglar yaşadılar.

Son gün, yeni sezonda izleyiciyle buluşmaya hazırlanan “Elkızı” dizisinin oyuncuları Sevda Erginci, Perihan Savaş ve İsmail Ege Şaşmaz setin ilgi odağı oldular. “Kadının Eseri” programının sunucusu Elçin Ateş Ersoy’un da çekimleri tamamlandıktan sonra, yeni sezonun merakla beklenen bir diğer dizisi “Kanunsuz Topraklar”ın başarılı oyuncuları Uğur Güneş, Esra Bilgiç, Necip Memili, Murat Daltaban ve Kaan Taşaner de birbirinden güzel pozlarıyla göz doldurdular. Ardından yeni sezonda yine çok iddialı bir projeyle FOX ekranında yer alacak olan Hazal Kaya, Buğra Gülsoy ve Ozan Dolunay vagonlarındaki yerlerini alırlarken, “Mahkum”da başrol olarak yer alacak Onur Tuna ile 4 günlük çekim sona erdi.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER