Netflix'in yeni aksiyon draması Jigsaw'ın kadrosu açıklandı

Netflix'in yeni aksiyon draması Jigsaw'ın kadrosu açıklandı
Netflix'in yeni aksiyon draması Jigsaw'ın kadrosu açıklandı.

Giancarlo Esposito (Breaking Bad), Jai Courtney (Spartacus, Stateless), Rufus Sewell (Man in the High Castle), Tati Gabrielle (The 100), Paz Vega (The OA), Peter Mark Kendall (Chicago Med), Rosaline Elbay (Ramy) ve Niousha Noor (Here and Now) kadroya katıldı. Dizinin sezonu 8 bölüm sürecek.

Lineer olmayan bir şekilde ilerleyecek olan Jigsaw, izleyicinin hikayeyi tamamlayan bir finale kadar bölümleri hangi sırayla izleyeceklerini seçebilecekleri bir formatta hazırlanacak. Şimdiye kadar denenmiş en büyük soygunun etrafı çevreleyen intikam, entrika, sadakat ve ihanet merkezli hikaye 25 yıla yayılacak. Soygunun öncesindeki 24 yıl ile sonrasındaki 1 yıl konu alınacak. Dizide Sandy Kasırgası sırasında Manhattan'ın merkezinde 70 milyar dolarlık tahvillerin kaybolduğu gerçek bir hikayeden esinlenilecek.

Matchstick Men kitabının da yazarı olan Eric Garcia'nın (Repo Men, Alexa & Katie) yaratıcısı olduğu dizinin yönetici yapımcıları arasında kitabın film uyarlamasının da yapımını üstlenen Ridley Scott'ın yanı sıra David W. Zucker, Jordan Sheehan, Fred Berger, Brian Kavanaugh-Jones, Justin Levy ve Russell Fine yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER