Netflix'ten iki dizi duyurusu daha geldi: Devil In Ohio & Grendel

Netflix'ten iki dizi duyurusu daha geldi: Devil In Ohio & Grendel
Netflix'ten iki dizi duyurusu daha geldi.

** Devil In Ohio:

Daria Polatin'in kaleme aldığı gençlik/gerilim romanından uyarlanacak. Sezonu 8 bölüm sürecek ve Emily Deschanel (Bones) başrolü üstlenecek. Çekimler Vancouver'da yapılacak ve Polatin showrunner olarak görev alacak.

Dizinin kadrosunda Sam Jaeger, Gerardo Celasco, Madeleine Arthur, Xaria Dotson, Alisha Newton ve Naomi Tan de bulunuyor. Gerçek bir hikayeden esinlenen romanda bir hastanenin psikiyatristi Dr. Suzanne Mathis, tarikattan kaçan gizemli bir gence kol kanat gerer. Ancak bunun ardından kendi dünyası alt üst olur ve aile birliği tehlikeye girer.

15 yaşındaki Jules Mathis (Xaria Dotson) okuldan eve geldiğinde annesi ona Mae'nin (Arthur) hastası olduğunu ve bir süre kendilerinde kalacağını açıklar. Ancak Mae, Jules'ıun giysilerini kullanmaya, yatağında uyumaya, okuldaki yerini almaya ve hatta ilgilendiği çocukla flört etmeye başlar. Üstelik gitmeye niyeti yoktur ve tarikat da onu geri almak için ne gerekiyorsa yapmaya kararlıdır. ** Grendel:

Matt Wagner'in ödüllü çizgi roman serisinden uyarlanacak ve sezonu 8 bölüm sürecek. Dark Horse'un yayınladığı serinin uyarlamasının başrolünü Abubakr Ali (Power Book II: Ghost, Katy Keene) üstleencek. Ali, böylece bir çizgi roman uyarlamasının başrolünü üstlenen ilk Arap kökenli Müslüman erkek oyuncu olacak.

Yetenekli bir eskrimci, yazar ve suikastçı olan Hunter Rose, kaybettiği aşkının intikamını alma arayışındadır. New York'un yer altı dünyasına savaşa gider ve fark eder ki... onlara katılabilecekken neden onları yenesin?

Senaryoyu Andrew Dabb (Resident Evil, Supernatural) kaleme alıyor ve showrunner olarak da görev alacak. Dark Horse Entertainment yapımını üstlenecek. Dizinin kadrosunda Jaime Ray Newman, Julian Black Antelope, Madeline Zima, Kevin Corrigan, Emma Ho, Erik Palladino, Brittany Allen ve Andy Mientus de bulunuyor.


Jaime Ray Newman, Julian Black Antelope, Madeline Zima, Kevin Corrigan, Emma Ho, Erik Palladino, Brittany Allen and Andy Mientus


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER