Gwendoline Christie, Netflix'in The Addams Family dizisinin kadrosuna katıldı

Gwendoline Christie, Netflix'in The Addams Family dizisinin kadrosuna katıldı
Tim Burton'ın Netflix'e hazırladığı The Addams Family dizisinin kadrosuna Gwendoline Christie (Game of Thrones) de dahil oldu.

"Wednesday" isimli yeni dizi Addams ailesinin üyelerinden Wednesday Addams'ı merkezine alacak. Nevermore Academy'de okuyan Wednesday, psişik güçlerini kontrol etmeyi öğrenirken bu sırada hem yaşadıkları kasabayı terörize eden ölüm furyasıyla hem de ailesini 25 yıl önce etkisi altına alan doğa üstü gizemi çözmekle uğraşacak.

Jenna Ortega'nın başrolünde yer aldığı dizide Christie, Nevermore Academy'nin müdürü Larissa Weems'i canlandıracak. Larissa, dizide Catherine Zeta-Jones'un canlandıracağı ailenin annesi Morticia'nın eski sınıf arkadaşı olarak da öne çıkıyor. Wednesday'in kadrosuna Christie ile birlikte Isaac Ordonez (Pugsley Addams), Victor Dorobantu (Thing), George Burcea (Lurch), Tommie Earl Jenkins (Mayor Walker), Iman Marson (Lucas Walker), William Houston (Joseph Crackstone), Luyanda Unati Lewis-Nyawo (Deputy Santiago), Oliver Watson (Kent), Calum Ross (Rowan) ve Johnna Dias Watson (Divina) da dahil oldu.

Daha önce ekibe Luis Guzmán (Gomez Addams), Thora Birch, Riki Lindhome, Hunter Doohan, Jamie McShane, Georgie Farmer, Moosa Mostafa, Emma Myers, Naomi J. Ogawa, Joy Sunday, Percy Hynes White da katılmıştı. Yeni diziyi Smallville'i hazırlayan Alfred Gough ve Miles Millar kaleme alıyor ve showrunner olarak görev alıyor. Tim Burton ise yönetmen olarak görev alıyor. The Addams Family'nin haklarına sahip olan MGM TV ve United Artists Television projenin yapımını üstlendi. Dizinin sezonu 8 bölüm sürecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER