Catherine Zeta-Jones, Netflix'in The Addams Family dizisinin kadrosuna katıldı

Catherine Zeta-Jones, Netflix'in The Addams Family dizisinin kadrosuna katıldı
Tim Burton'ın Netflix'e hazırladığı The Addams Family dizisinin kadrosuna Catherine Zeta-Jones da dahil oldu.

"Wednesday" isimli yeni dizi Addams ailesinin üyelerinden Wednesday Addams'ı merkezine alacak. Nevermore Academy'de okuyan Wednesday, psişik güçlerini kontrol etmeyi öğrenirken bu sırada hem yaşadıkları kasabayı terörize eden ölüm furyasıyla hem de ailesini 25 yıl önce etkisi altına alan doğa üstü bir gizemi çözmekle uğraşacak.

Jenna Ortega'nın başrolünde yer aldığı dizide Zeta-Jones, ailenin annesi Morticia'yı canlandıracak. Luis Guzmán ise ailenin babası Gomez Addams'a hayat verecek. Morticia karakterini Burton'ın 1990'lı yıllarda vizyona giren filmlerinde Anjelica Huston canlandırmıştı. 2019 yapımı animasyon filmde ise Charlize Theron seslendirdi.
Yeni diziyi Smallville'i hazırlayan Alfred Gough ve Miles Millar kaleme alacak ve showrunner olarak görev alacaklar. Tim Burton yönetmen olarak görev alacak. The Addams Family'nin haklarına sahip olan MGM TV ve United Artists Television ise yapımını üstlendi. Dizinin sezonu 8 bölüm sürecek.

2003'te Chicago filmiyle Oscar kazanan Catherine Zeta-Jones'un TV kariyerinde Prodigal Son, Feud ve Queen America gibi yapımlar da bulunuyor.
 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER