Doom Patrol, 3. sezonuyla 23 Eylül'de geri dönüyor

Doom Patrol, 3. sezonuyla 23 Eylül'de geri dönüyor
Doom Patrol, 3. sezonuyla 23 Eylül'de geri dönüyor.

Salgın öncesinde çekilen ikinci sezonunu Ağustos 2020'de tamamlayan dizi, gelecek sezonuyla dijital platformlardan HBO Max'te ekrana gelecek. İlk üç bölümüyle başlayacak sezon 11 Kasım'a kadar devam edecek ve sezonun 10 bölüm sürmesi bekleniyor.

Doom Patrol'da DC'nin karakterlerinden Robotman, Negative Man, Elasti-Girl ve Crazy Jane ile onları yöneten deli bilim adamı Dr. Niles Caulder'ın (The Chief) hikayesi anlatılıyor. Grubun üyelerinin her birisi kendilerine özel güçler veren kazalar geçirmiştir, ancak hepsinin çeşitli yaraları ve görüntü bozuklukları vardır. Travma geçiren ekibi The Chief buluyor ve onları Dünya'yı korumak için tuhaf gizemleri çözmek amacıyla bir araya getiriyor.

Başrollerde Brendan Fraser (Robotman), April Bowlby (Elasti-Woman), Diane Guerrero (Crazy Jane), Timothy Dalton (Dr. Niles Caulder), Joivan Wade (Cyborg) ve Alan Tudyk (Mr. Nobody) yer alıyor. Senaryosunu Jeremy Carver'ın kaleme aldığı projenin baş yapımcılığını Carver, Geoff Johns, Greg Berlanti ve Sarah Schechter üstlendi.

Doom Patrol, 3. sezon öncesi kadrosuna Michelle Gomez (Madame Rouge), Micah Joe Parker, Wynn Everett, Miles Mussenden, Anita Kalathara, Gina Hiraizumi, Madalyn Horcher, Ty Tennant ve Sebastian Crof'u da dahil etti.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER