Cobra Kai, şimdiden 5. sezon onayını aldı

Cobra Kai, şimdiden 5. sezon onayını aldı
Netflix, Cobra Kai dizisine 5. sezon onayını verdi. Böylece Aralık ayında başlayacak 4. sezon öncesi şimdiden gelecek sezonunu garantiledi.

5. sezonunun çekimleri sonbaharda Atlanta'da başlayacak. Karate Kid III filminin kötülerinden Terry Silver (Thomas Ian Griffith) da bu sezonda yer alacak. Sezonu bir kez daha Josh Heald, Jon Hurwitz ve Hayden Schlossberg kaleme alacak. Yapımını Sony Pictures Television üstlenecek.

The Karate Kid filminin 30 sene sonrasında geçen Cobra Kai dizisi ilk iki sezonuyla Youtube Red'de ekrana geldikten sonra Netflix'e transfer oldu. Netflix'te ekrana gelen 3. sezon En İyi Komedi Dizi de dahil olmak üzere 3 dalda Emmy adaylığı kazandı.

Dizinin kadrosunda Daniel LaRusso (Macchio), Johnny Lawrence (Zabka), Courtney Henggeler (Amanda LaRusso), Xolo Maridueña (Miguel Diaz), Tanner Buchanan (Robby Keene), Mary Mouser (Samantha LaRusso), Jacob Bertrand (Hawk), Gianni Decenzo (Demetri), Vanessa Rubio (Carmen), Peyton List (Tory), Dallas Dupree Young (Kenny) ve Oona O’Brien (Devon) gibi isimler yer alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER