Cahil Periler dizisinin çekimleri tamamlandı

Cahil Periler dizisinin çekimleri tamamlandı
Burak Deniz'in de kadrosunda yer aldığı Cahil Periler (Le Fate Ignoranti / The Ignorant Angels) dizisinin çekimleri tamamlandı.

Çekimlerin tamamlandığını duyuran Deniz, Instagram paylaşımında "Le Fate Ignoranti yolculuğu bugün itibariyle bitti. Bu vesileyle başta pek sevgili Ferzan Özpetek'e, sonra tüm ekip arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Roma’da dahi beni evimde hissettiren İtalyan ekibe de buradan sevgiler," sözlerine yer verdi.

Maraşlı dizisinin çekimlerinin tamamlanmasının ardından İtalya'ya giden Deniz, bir süre önce dizinin İstanbul çekimleri için yurda geri dönmüştü.


Disney'in dijital platformlarından Disney+'ta yayınlanması planlanan Cahil Periler dizisinin sezonu 8 bölüm sürecek. Platformun Avrupa projelerinden birisi olarak da öne çıkan dizi, Özpetek'in 2001 yılında yayınlanan filmi Le Fate Ignoranti‘den ilham alınarak hazırlanıyor. R&C Productions ise yapımını üstleniyor. Kadroda filmin oyuncularından Serra Yılmaz'ın yanı sıra Luca Argentero ile Cristiana Capotondi de bulunuyor. Deniz, Serra Yılmaz'ın karakterinin fotoğrafçılıkla meşgul olan yeğeni Asaf'a hayat veriyor.

Le Fate Ignoranti filmi bir araba kazasında kaybettiği kocasının bir erkekle ilişki yaşadığını öğrenen Antonia’yı konu alıyor. Aldığı haberle sarsılan Antonia kendisini, kocasının eski sevgilisi Michele ve onun tuhaf çevresiyle beklenmedik bir arkadaşlık kurarken buluyor. Filmde Antonia’yı Margherita Buy, Michele’yi ise Stefano Accorsi canlandırdı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER