Jesse Williams'ın yeni dizi projesi belli oldu: Take Me Out

Jesse Williams'ın yeni dizi projesi belli oldu: Take Me Out
Jesse Williams'ın yeni dizi projesi belli oldu. Grey's Anatomy'deki rolü 17. sezon sonunda biten Williams, Take Me Out dizisinin kadrosuna katıldı.

Richard Greenberg'ün Tony ödüllü aynı isimli tiyatro oyunundan uyarlanacak Take Me Out, beyzbol ile homofobi odaklı bir yapım ve mini dizi olarak ekrana uyarlanması planlanıyor. Greenberg, oyununu diziye uyarlayacak. Pilot bölümü Broadway yönetmeni Scott Ellis (The Marvelous Mrs. Maisel, Modern Family) yönetecek. AC Studios (Dickinson, Catch 22) dizinin yapımını üstlenecek.

Hikayesi 2000'li yıllarda geçen Take Me Out, Empires adlı kurgusal beyzbol takımında oynayan Darren Lemming'i merkezine oturtuyor. Darren'ın eşcinsel olduğunu açıklaması saha içinde ve saha dışında pek çok tartışmayı beraberinde getirirken spordaki homofobiyi ve ön yargıyı da öne çıkarıyor. Empires şampiyonluk yolunda ilerlerken arkadaşlıklar, gelenekler, sadakat ve galibiyetin gerektirdiği bedel sınanıyor; Darren ise siyah eşcinsel bir sporcu olmanın gerçekleriyle yüzleşiyor. 

Son dönemde Little Fires Everywhere dizisinde de rol alan Jesse Williams, Take Me Out'ın tiyatro versiyonunun başrolünde de yer alıyor. Ancak oyunun prömiyeri salgın nedeniyle Bahar 2022'ye ertelendi. Yeni kadrosunda Patrick J. Adams ve Jesse Tyler Ferguson'ı da bulunduran Take Me Out oyunu ilk olarak 2002'de oynanmaya başladı.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER