How I Met Your Father'ın ana kadrosu belli oldu

How I Met Your Father'ın ana kadrosu belli oldu
How I Met Your Mother dizisinin uzantısı olarak ekrana gelmeye hazırlanan How I Met Your Father'ın ana kadrosu açıklandı.

Hillary Duff'ın başrolünü üstleneceği dizide Chris Lowell (Veronica Mars, GLOW), Francia Raisa (grown-ish), Tom Ainsley (The Royals, Versailles), Tien Tran (Space Force) ve Suraj Sharma (God Friended Me) rol alacak. Sophie'nin oğluna babasıyla nasıl tanıştığının hikayesini anlatacağı dizide kim olduklarını ve hayattan ne istediklerini bulmaya çalışan bir grup yakın arkadaşın modern zamandaki ilişkileri yer alacak.

Lowell, müzisyenlikte ilerlemeye çalışırken geçimini sağlamak için Uber şoförü olarak çalışan, yakın arkadaşı Sid'le birlikte kalan ve konu aşka geldiğince alaycı olan, Sophie'nin yakın arkadaşlarından Jesse'yi canlandıracak.

Raisa, Sophie'nin ev arkadaşı ve en yakın arkadaşı Valentina'yı oynayacak. Kendini kötü hissettiğinde Sophie'yi neşelendirmeyi başaran Valentina bir stilist ve dizinin ilk bölümünde Londra Moda Haftası'ndan dönerken yanında Charlie'yi de getirecek.
Ainsley, Valentina'nın peşinden New York'ta gelen ve modellik yapan Charlie'ye hayat verecek. Muhafazakar aristokrat bir ailenin oğlu olan Charlie, hayatı boyunca zengin bir çevrede yaşamış bir genç.

Tran, Jesse'nin evlatlık kız kardeşi Ellen'ı canlandıracak. Eşinden ayrıldıktan sonra yaşadığı küçük kasabadan New York'a taşınan Ellen, Brooklyn'deki bir bardan ziyade organik bir marul tarlasında kendini daha rahat hisseden bir kadın.

Sharma, Jesse'nin oda arkadaşı ve en yakın arkadaşı Sid'i oynayacak. Yeni bir bar açan Sid, Jesse'nin alaycılığına karşın daha optimist olan biri.

Orijinal diziyi hazırlayan Carter Bays ve Craig Thomas, yeni dizide yapımcı olarak yer alacak. Diziyi This is Us'ı da hazırlayan Isaac Aptaker ve Elizabeth Berger hazırlayacak. Dijital platformlardan Hulu'da yayınlanacak ve sezon 10 bölüm sürecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER