Apple, Physical dizisine 2. sezon onayını verdi

Apple, Physical dizisine 2. sezon onayını verdi
Apple'ın dijital platformu Apple TV+'da ekrana gelen Physical dizisi 2. sezon onayı aldı.  Onay haberi bu Cuma ekrana gelecek sezon finalinden önce geldi. Physical, 18 Haziran'da ilk üç bölümüyle ekrana gelmeye başlamıştı.

Birinci sezonu 10 bölümden oluşan komedi-drama dizisinin hikayesi 80'ler de geçiyor. Dizide San Diego'lu bir ev hanımının hayatı aerobik dünyasına girdiğinde alışmadık şekilde değişiyor. Huzurlu ama kırılgan bir hayat yaşayan Sheila, siyasete atılan kocasını destekliyor gibi dursa da kapalı kapılar arkasında başkalarına göstermediği ayrı bir hayat yaşamaktadır. Sheila, spora olan tutkusunu teknoloji ile birleştirerek yeni bir işe atılır ve güçlü bir kadına doğru evrilerek kendi zamanına göre radikal bir değişim geçirir.

Rose Byrne'ın (Damages, Mrs. America) başrolünü üstlendiği dizide Rory Scovel, Dierdre Friel, Della Saba, Lou Taylor Pucci, Paul Sparks ve Ashley Liao da rol alıyor. Annie Weisman (Almost Family, Desperate Housewives) senaryoyu kaleme aldı ve showrunner olarak görev aldı. Tomorrow Studios ise yapımını üstlendi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER