Jai Courtney, Chris Pratt'li The Terminal List dizisinin kadrosunda

Jai Courtney, Chris Pratt'li The Terminal List dizisinin kadrosunda
Jai Courtney, Chris Pratt'in yeni dizisi Terminal List'in kadrosunda.

Şubat ayında duyurulan diziyi Amazon Prime ekrana getirecek. Antoine Fuqua’nın yöneteceği, David DiGilio’nun senaryosunu üstlendiği projenin yapımını MRC Television üstlendi. Jack Carr'ın roman serisinden uyarlanan dizide Pratt, kendi yapım şirketi Indivisible Productions ile Fuqua ise kendi şirketi Fuqua Films ile projeye dahil oldular.

Komplo gerilim türündeki The Terminal List, Amerikan Donanması’nın özel kuvvetleri Navy SEALs’ın çok önemli ve gizli bir operasyonundayken görevli olduğu müfrezesi pusuya düşürülen James Reece’in yaşadıklarını anlatıyor. Reece, hem arkadaşlarını kaybetmenin suçluluğuyla hem de çelişkili hatıralarıyla geri döner. Ancak yeni kanıtlar ortaya çıkınca kendisine karşı çalışan karanlık güçler olduğunu keşfeder.

Courtney, dizide Capstone Industries'in sahibi milyarder suç adamı Steve Horn'u canlandıracak. Pek çok sektörün önde gelen ismi olan Horn'un kibri ve sahibi olduğu etki onu Reece ile karşı karşıya getirecek. Terminator Genisys, Divergent film serisi, A Good Day to Die Hard, Jack Reacher filmlerinin yanı sıra Stateless dizisiyle de bilinen oyuncu yakında The Suicide Squad 2'yle ekranda olacak.

The Terminal List dizisinde Taylor Kitsch, Constance Wu, Riley Keough, Patrick Schwarzenegger, Tyner Rushing, Jeanne Tripplehorn, Catherine Dyer, JD Pardo, Remi Adeleke gibi isimler de rol alıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER