Anna Torv, HBO'nun The Last of Us uyarlamasının kadrosuna katıldı

Anna Torv, HBO'nun The Last of Us uyarlamasının kadrosuna katıldı
Anna Torv'un yeni dizi projesi belli oldu. Fringe ve Mindhunter dizileriyle bilinen oyuncu, HBO'nun The Last of Us uyarlamasının kadrosuna katıldı.

Playstation’ın popüler oyunlarından The Last of Us'ın dizi versiyonunu kanalın ödüllü draması Chernobyl'i hazırlayan Craig Mazin ile oyun ekibinden Neil Druckmann hazırlıyor. Projede yapımcı olarak Sony Pictures Television ve PlayStation Productions da yer alıyor. The Last of Us'ın hikayesi orijinal oyuna göre hazırlanıyor.

Modern toplumun mahvoluşunun ardından 20 yıl geçmiştir. Kurtulanlardan Joel, 14 yaşındaki Ellie'yi karantina bölgesinden kaçırması için tutulur. Ufak bir iş gibi görünen bu durum kısa zamanda vahşileşir ve kalp kıran bir maceraya dönüşür. Bundan böyle ikisi hayatta kalmak için birbirine tutunmak zorundadır.

Başrolleri üstlenen Pedro Pascal, Joel karakterini; Bella Ramsey Ellie karakterini canlandıracak. Kadroya dahil olan Torv ise pandemi sonrası dünyada hayatta kalan kaçakçı Tess karakterini canlandıracak. Orijinal video oyununda da bulunan Tess, hayatta kalmak ve Boston'a silah giriş-çıkışını sağlamak için Joel ile birlikte çalışıyor. Ayrıca Ellie'yi bölgeden kaçırma görevinde kendisine yardım ediyor.

The Last of Us uyarlamasının kadrosunda Merle Dandrige, Nico Parker, Gabriel Luna, Jeffrey Pierce, Murray Bartlett ve Con O’Neill de yer alıyor.
 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER