Shailene Woodley, Three Women dizisinin başrolünü üstlendi

Shailene Woodley, Three Women dizisinin başrolünü üstlendi
Shailene Woodley'in yeni dizi projesi belli oldu. Son olarak Big Little Lies dizisinde rol alan Woodley, Showtime kanalının onay verdiği Three Women dizisinin başrolünü üstlendi.

Dizi, Lisa Taddeo’nun 2019’da yayınlanan ve sonrasında hakları kanal tarafından alınan aynı adlı kurgusal olmayan kitabından uyarlanacak. Diziyi kitaptan Taddeo'nun kendisi uyarlayacak. Prodüksiyon sonbaharda başlayacak. Dizide hayatlarını kökünden altüst etmek için bir çarpışma rotasında olan üç kadının hikayesi anlatılacak.

Indiana banliyösünde yaşayan ve yıllardır tutkusuz bir evliliği olan ev hanımı Lina, hızla her şeyi tüketen ve hayatını değiştiren bir ilişkiye başlar. Kuzeydoğu’da yaşayan göz alıcı bir girişimci olan Sloane, Richard’la bir açık evliliğe sahiptir. Ta ki iki yeni ve seksi yabancı tutkulu aşk hikayelerini tehdit edene kadar... Kuzey Dakota’da bir öğrenci olan Maggie, evli olan İngilizce öğretmenini uygunsuz bir ilişkiyle suçladığında çıkan şiddetli bir fırtınaya maruz kalır.

Ailesini kaybetmenin yasını tutan bir yazar olan Gia (Woodley) ise bu üç "sıradan" kadının her birini kendi hikayelerini anlatmaya ikna eder ve onlarla olan ilişkisi hayatının gidişatını tamamıyla değiştirir. Gia’nın hikayesi, kitapta Taddeo’nun kendi hayat hikayesini yansıtıyor.

Kariyer çıkışını The Secret Life of the American Teenager dizisiyle yapan ve üçüncü dizi başrolünü üstlenen Shailene Woodley'in film kariyerinde The Descendants, The Spectacular Now, Divergent film serisi, The Fault in Our Stars, Adrift ve Endings, Beginnings gibi yapımlar da bulunuyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER