Sex Education, 3. sezonuyla 17 Eylül'de Netflix Türkiye'de!

Sex Education, 3. sezonuyla 17 Eylül'de Netflix Türkiye'de!
Sex Education'ın 3. sezon tarihi belli oldu ve yeni sezondan ilk kareler yayınlandı. Dizi, 17 Eylül'de Netflix Türkiye ekranlarında olacak.

Yeni sezon, yeni yıl. Otis ilişki olmaksızın seks yaparken Eric ve Adam artık resmen bir çift. Jean hamile. Yeni müdür Hope (Jemima Kirke) okulu istediği mükemmelliğe ulaştırmaya çalışırken Aimee feminizmi keşfedecek, Jackson ise hoşlandığı biriyle tanışacak. Kayıp sesli mesaj ise hala kayıplarda.

Oyuncu kadrosunda Asa Butterfield, Gillian Anderson, Emma Mackey, Ncuti Gatwa, Connor Swindells, Aimee-Lou Wood, Kedar Williams-Stirling, Chaneil Kular, Simone Ashley, Mimi Keene, Tanya Reynolds, Mikael Persbrandt, Patricia Allison, Sami Outalbali, Anne-Marie Duff, George Robinson, Chinenye Ezeudu, Alistair Petrie, Samantha Spiro, Rakhee Thakrar ve Jim Howick’in yer aldığı dizinin üçüncü sezonuna Bay Groff'un daha başarılı ve pek mütevazı olmayan ağabeyi Peter Groff'u canlandıran Jason Isaacs, ilk kez bir yapımda rol alan ve Moordale'de bir öğrenci olan Cal'a hayat veren, stüdyo sanatçısı ve söz yazarı Dua Saleh ve Elsie'nin üvey annesi Anna olarak izleyeceğimiz Indra Ové katıldı.

Laurie Nunn tarafından yazılan ve yaratılan dizinin yapımcılığını Eleven üstleniyor. Dizinin senaryo ekibinde Sophie Goodhart, Selina Lim, Mawaan Rizwan, Temi Wilkey, Alice Seabright ve Jodie Mitchell yer alıyor. Üçüncü sezon bölümlerini Ben Taylor ve Runyararo Mapfumo yönetiyor. Laurie Nunn, Ben Taylor ve Jamie Campbell aynı zamanda dizinin yürütücü yapımcılığını da üstleniyor.

3. sezonla ilgili ilk kareleri gelecek sayfalarda da bulabilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER