The Morning Show, ikinci sezonuyla 17 Eylül'de geri dönüyor

The Morning Show, ikinci sezonuyla 17 Eylül'de geri dönüyor
Apple'ın dijital platformu Apple TV+'ta ekrana gelen The Morning Show, ikinci sezonuyla 17 Eylül'de geri dönüyor. Platformdan ikinci sezon öncesi ilk tanıtım geldi.

İlk sezonun kaldığı yerden alarak Alex ile Bradley'in dikkat çeken canlı yayınının sonrasıyla devam edecek olan The Morning Show, ikinci sezon öncesi kadrosuna Greta Lee, Ruairi O’Connor, Hasan Minhaj, Holland Taylor, Tara Karsian, Valeria Golino ve Julianna Margulies'i de kattı. Jennifer Aniston ve Reese Witherspoon'un başrolünde yer aldığı dizi, bir televizyon kanalının sabah şovunda çalışan ekibi ve perde arkasında olup bitenleri anlatıyor.

Dizinin kadrosunda Billy Crudup, Mark Duplass, Nestor Carbonell, Karen Pittman, Bel Powley, Desean Terry, Janina Gavankar ve Tom Irwin de bulunuyor. Kerry Ehrin showrunner olarak görev alıyor. İlk sezonuyla Apple'a ilk Emmy ödülünü kazandıran The Morning Show'un oyuncularından Billy Crudup, Drama kategorisinde En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu ödülünü kazandı. Jennifer Aniston ise rolüyle SAG Awards'ta Drama kategorisinde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER