Netflix'in İsveç yapımı dizisi Snabba Cash 2. sezon onayını aldı

Netflix'in İsveç yapımı dizisi Snabba Cash 2. sezon onayını aldı
Netflix, İsveç yapımı dizisi Snabba Cash ile yola devam ediyor. 7 Nisan'da ilk sezonuyla ekrana gelen dizi 2. sezon onayını aldı. Gelecek sezonun 2022 içinde yayınlanması bekleniyor.

Jens Lapidus'un yazdığı romanlardan uyarlanan dizi, İsveç yapımı üçleme film üçlemesinin 10 sene sonrasını konu alıyor ve Stockholm'ün yer altı dünyasında geçiyor. Hikâyenin merkezinde yeni şirket kurma furyasında ayakta kalmaya çalışan genç ve bekâr anne Leya yer alıyor. Leya, statü ve para hırsının her zamankinden daha güçlü olduğu bu hareketli ortamda her ne pahasına olursa olsun başarılı olmayı aklına koymuştur. Hem girişimciler dünyasının jet sosyetesi hem de suç dünyası her zamankinden daha acımasız, kaotik ve zalimdir. Bu iki dünya karşı karşıya gelince sadakat, dostluklar ve iş ortakları, hiç bitmeyen kolay para kazanma yarışında zorlu bir sınavdan geçecektir.

Dizinin başrollerinde Evin Ahmad, Alexander Abdallah, Ali Alarik, Olle Sarri, Dada Fungula Bozela ve Jozef Wojciechowicz (Z.E) yer alıyor.  Filmlerin yapımcısı SF Studios'un yapımcısı olduğu diziyi Oskar Söderlund (The Fat and the Angry) ve Lapidus kaleme aldı. Tesha Crawford ise yönetmenliği üstlendi.

Netflix'in bir diğer İsveç yapımı dizisi "Love and Anarchy" de yeni sezonuyla 2022'de ekrana dönecek. Platformun İsveç'teki yeni projelerinin arasında Anxious People, Young Royals, Clark, The Unlikely Murderer ve Untold dizileri de bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER