The Walking Dead tüm bölümleriyle yeniden FX ekranlarında!

The Walking Dead tüm bölümleriyle yeniden FX ekranlarında!
FX ekranlarının fenomen dizisi “The Walking Dead” kaçıranlar ya da yeniden izlemek isteyenler için 31 Mayıs’tan itibaren her gece saat 00.45’te Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneği ile iki bölüm art arda FX ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.
 
Tüm dünyada milyonlarca hayranı olan ve yayınlandığı ilk günden bu yana televizyon dünyasında bir efsaneye dönüşen "The Walking Dead" tüm bölümleriyle yeniden FX ekranlarına geliyor. Robert Kirkman’ın efsanevi çizgi romanından uyarlanan korku, gerilim ve mücadelenin bir arada olduğu fenomen dizi “The Walking Dead” 31 Mayıs’tan itibaren her gece saat 00.45’te Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneği ile iki bölüm art arda FX ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.
 
Dramadan korkuya, animasyondan bilim kurgu ve fantastiğe, aksiyondan komediye kadar birçok farklı kategoride yapıma ev sahipliği yapan FX; renkli ve çeşitli bir dünyanın kapılarını aralıyor. FX kanalı; D-Smart, Tivibu, KabloTV, TV+ ve Vodafone TV platformlarından izlenebiliyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER