Jeremy Irvine, HBO Max için hazırlanan Green Lantern'in kadrosunda

Jeremy Irvine, HBO Max için hazırlanan Green Lantern'in kadrosunda
HBO Max için hazırlanan Green Lantern dizisinin bir diğer başrolü belli oldu ve Jeremy Irvine (Treadstone) kadroya katıldı. Geçtiğimiz hafta ilk kez konuşulan kadro haberi Irvine'ın yaptığı Instagram paylaşımıyla doğrulandı. Paylaşımda "DC evrenine katıldığım için çok heyecanlıyım. Başlamak için sabırsızlanıyorum," sözleri yer aldı.

Greg Berlanti, Marc Guggenheim ve Seth Grahame-Smith imzalı yeni dizi DC Comics'in çizgi roman serisinden uyarlanacak. Yapımını Berlanti Productions ve Warner Bros. Television üstlenecek. 1941'deki ilk Green Lantern'le başlayarak pek çok Green Lantern'i ve daha önce DC evreninde görülmemiş karakterleri bulunduracak olan dizide Irvine, Alan Scott'a hayat verecek. 1941'de yaşayan Gardner, eşcinsel olduğunu gizleyen bir FBI ajanı ve ilk Green Lantern olarak da biliniyor.

Irvine'dan önce kadroya Nisan sonunda Finn Wittrock dahil olmuştu ve oyuncu, Guy Gardner'a hayat verecek. 1984'te yaşayan Gardner, ukala ve maskülen bir alfa erkeği olarak öne çıksa da aynı zamanda bir şekilde sevilesi birisi de olacak. Dizide yarı uzaylı olarak öne çıkan Bree Jarta karakteri de yer alacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER