Stranger Things'in 4. sezonundan ilk tanıtım geldi

Stranger Things'in 4. sezonundan ilk tanıtım geldi
Netflix'in fenomen dizisi Stranger Things'in merakla beklenen 4. sezonundan ilk tanıtım geldi.

Yayınlanan video çocuk hastaların yer aldığı bir tesisi ekrana getiriyor. Videoda Matthew Modine'in canlandırdığı Martin Brenner'in "Eleven, dinliyor musun?" dediği duyulurken kısa süreliğine Eleven karakteri de gözüküyor.

Salgın nedeniyle çekimlerine 28 Eylül'de geri dönebilen Stranger Things'in yeni sezonunda Jamie Campbell Bower (The Mortal Instruments: City of Bones), Eduardo Franco (Booksmart), Joseph Quinn (Catherine the Great), Tom Wlaschiha (Game of Thrones), Sherman Augustus (Westworld), Mason Dye (Bosch), Nikola Djuricko (Genius) ve Robert Englund (A Nightmare on Elm Street) da yer alacak.

Stranger Things Hakkında:

1980'lerin bir nesli büyüleyen klasiklerine yazılmış bir aşk mektubu niteliğindeki Stranger Things, bir çocuğun sırra kadem bastığı 1983 yılı Indianası'nda geçiyor. Arkadaşları, ailesi ve yerel polis, onun ortadan kayboluşuna dair cevapları ararken kendilerini devlet tarafından yürütülen çok gizli deneylerin, ürpertici doğaüstü güçlerin ve son derece tuhaf küçük bir kızın karıştığı sıra dışı bir gizemin içinde bulur. Şimdi hayatta kalmak için güç birliği yapmak ve arkadaşlığın korkudan daha güçlü olduğunu hatırlamak zorundadırlar. 

Stranger Things, 2016'da gösterime girmesinden bu yana, Emmy, Altın Küre, Grammy, SAG, DGA, PGA, WGA, BAFTA, bir Peabody Ödülü, AFI Program of the Year, the People’s Choice Awards, MTV Movie & TV Awards ve Teen Choice Awards’ta 65’in üzerinde ödül kazandı ve 175 farklı dalda ödüle aday gösterildi. Stranger Things, En İyi Drama dalında üç kez Emmy Ödülü adaylığı bulunan ve Netflix'in en çok izlenen dizileri arasında yer alıyor. Sadece 3. sezonu, ilk dört günde 40.7 milyon kişi tarafından izlendi. Yayına girdikten bir hafta sonra ise 65 milyon kişi tarafından izlendi.

Yapımcılığını Monkey Massacre Productions &21 Laps Entertainment’ın üstlendiği Netflix orijinal dizisi Stranger Things, dizinin aynı zamanda yürütücü yapımcıları olan Duffer Kardeşler tarafından hayata geçirildi. Dizinin yürütücü yapımcıları arasında yer alan diğer isimler ise Shawn Levy ve 21 Laps Entertainment adına Dan Cohen of ve Iain Paterson. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER