Lena Headey, HBO'nun The White House Plumbers dizisinin kadrosunda

Lena Headey, HBO'nun The White House Plumbers dizisinin kadrosunda
Lena Headey ve HBO, Game of Thrones'un ardından yeniden bir araya geliyor. Headey, kanalda yayınlanması için hazırlanan The White House Plumbers dizisinin kadrosuna katıldı.

Amerikan siyaset tarihinin en büyük skandallarından birisi olan Watergate'i anlatacak mini dizinin sezonu 5 bölüm sürecek. Senaryosunu kanalın dizilerinden Veep'i yazan Alex Gregory ile Peter Huyck kaleme alacak ve yürütücü yapımcı olarak yer alacaklar. Başrollerde Woody Harrelson (True Detective) ve Justin Theroux (The Leftovers) da yer alacak.

Watergate, Richard Nixon'un başkanlığı zamanında ortaya çıkan bir dizi gizli ve genellikle yasadışı faaliyeti temsil eden ve aynı zamanda başkanlığını bitiren skandal olarak biliniyor. Harrelson skandalda payı olan kişilerden CIA'de görevli E. Howard Hunt'ı, Theroux FBI ajanı G. Gordon Liddy'yi canlandıracak. Kadroya katılan Headey ise Hunt'ın eşi Dorothy Hunt'a hayat verecek. CIA'de çalışan dört çocuk annesi Dorothy, kocasının başından geçenlere rağmen ailesini bir arada tutmaya çalışıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER