War of the Worlds dizisi 2. sezonuyla FX ekranlarına geri dönüyor!

War of the Worlds dizisi 2. sezonuyla FX ekranlarına geri dönüyor!
H.G. Wells’in zamansız eserinden esinlenen ve insan türünü yeryüzünden silmeye çalışan bir uzaylı saldırısının ardından yaşananları konu alan “War of the Worlds”, merakla beklenen 2. sezonuyla 3 Haziran Perşembe günü saat 21.30’da FX ekranlarında izleyicilerle buluşuyor.
 
BAFTA ödüllü Howard Overman tarafından yazılan ve dünya çapında birçok ülkede büyük ilgi gören dizi War of the Worlds, heyecanla beklenen ikinci sezonuyla ekranlara geri dönüyor. Ünlü bilim kurgu yazarı H.G. Wells’in klasik romanından modern dünyaya uyarlanan ve insan türünü yeryüzünden silmeye çalışan bir uzaylı saldırısının ardından yaşananları konu alan War of the Worlds, ilk sezonuyla 50’den fazla ülkede yayınlanarak izleyicilerin beğenisini toplamıştı.
 
Dizinin heyecanla beklenen ikinci sezonunda istila sonrası hayatta kalmayı başaran bir grup insanın gezegeni geri alabilmek için verdiği zorlu mücadele, 3 Haziran’da FX’te yeniden izleyicilerle buluşuyor.  
 
Dizinin ikinci sezon kadrosunda EMMY ve Tony adaylıkları da bulunan Altın Küre ödüllü Gabriel Byrne ve Daisy Edgar Jones’un yanı sıra Lea Drucker, Natasha Little, Stephane Caillard, Adel Bencherif, Ty Tennant, Stephen Campbell Moore, Bayo Gbadamosi, Aaron Heffernan ve Emilie de Preissac gibi ünlü isimler yer alıyor. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER