How I Met Your Mother'ın uzantı dizisi geliyor: How I Met Your Father

How I Met Your Mother'ın uzantı dizisi geliyor: How I Met Your Father
How I Met Your Mother'dan uzantı dizi sürprizi geldi!

Dijital platformlardan Hulu, "How I Met Your Father" adlı yeni bir diziye onay verdiğini duyurdu. 10 bölümlük onay alan dizinin başrolünde Hillary Duff rol alacak. Diziyi This is Us'ı da hazırlayan Isaac Aptaker ve Elizabeth Berger hazırlayacak.

Sophie'nin oğluna babasıyla nasıl tanıştığının hikayesini anlatacağı dizide kim olduklarını ve hayattan ne istediklerini bulmaya çalışan bir grup yakın arkadaşın modern zamandaki ilişkileri de yer alacak. Orijinal diziyi hazırlayan Carter Bays ve Craig Thomas, yeni dizide yapımcı olarak yer alacak.

How I Met Your Father dizisi ilk olarak 2014'te, ana dizinin final sezonu yayınlanırken gündeme gelmiş, başrolde yer alması için Greta Gerwig seçilmişti. Ancak CBS kanalı pilot bölüme dizi onayı vermedi. 2016'da Aptaker ve Berger öncülüğünde yeniden gündeme gelen proje, This is Us'ın başarısı nedeniyle geri plana itildi ve bir süre önce yeniden gündeme geldi.

Younger dizisinin final sezonuyla ekranda olan Duff, Kelsey merkezli bir uzantı projesinin kadrosuna da dahil olmuştu. Ancak henüz uzantı proje resmi dizi onayı almış değil. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER