Dominic Purcell de Legends of Tomorrow'dan ayrılıyor

Dominic Purcell de Legends of Tomorrow'dan ayrılıyor
Legends of Tomorrow, yeni sezon öncesi bir oyuncusuna daha veda ediyor. Dizide Mick Rory/ Heatwave karakterini canlandıran Dominic Purcell, ayrıldığını duyurdu. 

Oyuncu, Instagram hesabından yaptığı açıklamada izleyicilere ve ekibe teşekkür de etti. Ayrılık kararı dizinin 2 Mayıs'ta başlayacak 6. sezonu öncesi geldi. Legends of Tomorrow dizisi birkaç ay önce 7. sezon onayını şimdiden aldığında Purcell, diziyi 7. sezon sonunda bırakabileceğini ama o zamana kadar devam edeceğini açıklamıştı. Ama daha önceki açıklamasının olduğu paylaşımını sildiği fark edildi. Oyuncunun hangi bölümden sonra ayrılacağı ise belirsizliğini koruyor.

Geçtiğimiz sezon Zari'nin erkek kardeşi "Behrad" karakteriyle ekibe dahil olan Shayan Sobhian, gelecek sezon öncesi ana kadro oyunculuğuna terfi etmişti. 4. sezondan beri "Astra" karakterine hayat veren Olivia Swann da benzer şekilde ana kadro oyuncusu oldu ve daha fazla yer almış olacaklar. "Charlie" ve "Amaya" karakterlerini canlandıran Maisie Richardson-Sellers de yeni sezon öncesi diziden ayrıldı. Richardson-Sellers, böylece beşinci sezon devam ederken diziye veda eden Brandon Routh (Ray Palmer/The Atom) ve Courtney Ford'un (Nora Darhk) arasına katıldı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER