Fauda ve Shtisel'in yapımcısının yeni dizisi The Beauty Queen Of Jerusalem'in tanıtımı yayınlandı

Fauda ve Shtisel'in yapımcısının yeni dizisi The Beauty Queen Of Jerusalem'in tanıtımı yayınlandı
Fauda ve Shtisel'in yapımcısı Yes Studios'un yeni dizisi "The Beauty Queen Of Jerusalem"in tanıtımı yayınlandı. Dizi, yakında ekranda olacak.

The Beauty Queen Of Jerusalem, Sarit Yishai-Levy'nin aynı isimli romanından uyarlandı. İki sezonluk onay alan diziyi Yes TV yayınlayacak. İbranice, İngilizce, Yahudi İspanyolcası ve Arapça dillerinde hazırlanan dizinin çekimleri Kudüs, Safed ve Acre'de yapıldı. Çok jenerasyonlu dizinin hikayesi 20. yüzyılın ilk yarısından ortalarına doğru bir zamanda geçecek. Osmanlı İmparatorluğu, İngiliz sömürgesi ve İsrail'in Bağımsızlık Savaşı zamanında yaşamış bir ailenin trajik hikayesi anlatılacak.

Dizinin kadrosunda Michael Aloni (Shtisel), Hila Saada (The Baker & The Beauty), Itzik Cohen (Fauda), Yuval Scharf (McMafia), Swell Ariel Or, Ellie Steen, Moris Cohen, Irit Kaplan, Israel Ogalbo, Tamir Ginsburg, Tom Hagi, Omer Dror, Miki Kam ve Dov Navon gibi isimler yer alıyor. Shlomo Mashiach (Your Honor) ve Ester Namdar Tamam'ın yaratıcısı olduğu The Beauty Queen Of Jerusalem'i Oded Davidoff yönetti.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER