In Treatment, 4. sezonuyla 23 Mayıs'ta HBO'ya dönüyor

In Treatment, 4. sezonuyla 23 Mayıs'ta HBO'ya dönüyor
In Treatment, 4. sezonuyla 23 Mayıs'ta HBO'ya dönüyor. Başrolünde Uzo Aduba'nın yer aldığı yeni sezonda John Benjamin Hickey, Joel Kinnaman, Anthony Ramos, Liza Colón-Zayas, ve Quintessa Swindell da rol alıyor.

Aduba, Dr. Brooke Lawrence isimli bir psikoloğu canlandıracak. Üç farklı hastayla görüşecek olan Lawrence, bir yandan da kendi problemleriyle uğraşacak. Kinnaman, Brooke'un bir ayrılıp bir barıştığı, yeniden ortaya çıkması Brooke'un özel hayatında daha fazla karmaşaya yol açan erkek arkadaşı Adam'ı canlandıracak. Hickey (Jessica Jones) hapisten çıktıktan sonra hayatı değişen milyoner hasta Colin'i oynayacak. Swindell (Euphoria) ise ailesinin büyük beklentileri arasında kendi kimliğini bulmaya çalışan ergen hasta Laila'ya hayat verecek.

Sezonda pandemi, sosyal ve kültürel değişim gibi modern zamanın sorunları da kendisine yer bulacak. Hikayesi Los Angeles'ta geçecek. Dizinin Pazar ve Pazartesi günleri ikişer bölümü yayınlanacak ve sezonu 24 bölüm sürecek.

Altın Küre ve Emmy ödüllü dizi, 2008-2010 yılları arasında ekrana gelmiş ve üç sezon sürmüştü. İsrail yapımı BeTipul'un uyarlaması olan dizinin ilk üç sezonunun başrolünde Gabriel Byrne yer alıyor. Bölümleri yarım saat süren In Treatment'ta Dr. Paul Weston'ın hastalarıyla ve kendi psikoloğuyla olan haftalık seansları ekrana geliyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER