Burak Deniz, Ferzan Özpetek'in Cahil Periler dizisinde rol alabilir

Burak Deniz, Ferzan Özpetek'in Cahil Periler dizisinde rol alabilir
ATV'de Pazartesi akşamları yayınlanan Maraşlı dizisiyle ekranda olan Burak Deniz, Ferzan Özpetek'in Cahil Periler dizisinde de rol alabilir.

Özpetek'in Disney+'ta ekrana gelecek bir dizi hazırladığının haberini geçtiğimiz ay vermiştik. Platformun Avrupa projelerinden birisi olarak da öne çıkan "The Ignorant Angels" Özpetek'in 2001 yılında yayınlanan filmi Le Fate Ignoranti‘den (Cahil Periler) ilham alınarak hazırlanacak. Romantik drama türündeki dizinin sezonu 8 bölüm sürecek. R&C Productions ise yapımını üstlenecek.

Özpetek, bugün Instagram hesabından ilk olarak Burak Deniz'in bir fotoğrafını paylaştı. Daha sonra ise ikinci bir hikayede farklı bir pozla bir kez daha Deniz'e yer vererek hikayeye "Asaf"ı da ekledi. Hatta Burak Deniz de bu hikayeyi kendi hesabında alıntılayarak yine hikaye olarak paylaştı. Özpetek'in paylaşımları Deniz'in Özpetek'le Cahil Periler dizisinde buluşacağı şeklinde yorumlandı.

Le Fate Ignoranti filmi bir araba kazasında kocasını kaybettiği kocasının bir erkekle ilişki yaşadığını öğrenen Antonia’yıkonu alıyor. Aldığı haberle sarsılan Antonia kendisini, kocasının eski sevgilisi Michele ve onun tuhaf çevresiyle beklenmedik bir arkadaşlık kurarken buluyor. Filmde Antonia’yı Margherita Buy, Michele’yi ise Stefano Accorsi canlandırdı. Filmde Serra Yılmaz da rol aldı.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER