David Beckham, MIPTV'nin konuşmacılarının arasına katıldı

David Beckham, MIPTV'nin konuşmacılarının arasına katıldı
David Beckham, MIPTV'nin konuşmacılarının arasına katıldı.

Beckham'ın yer alacağı "In Conversation with David Beckham" isimli etkinlik 13 Nisan'da Türkiye saatiyle 19:00'de düzenlenecek ve 14 Mayıs'a kadar ulaşılabilir olacak. Yapımcı ve yönetmen Ben Winston moderatör olarak yer alacak. Salgın nedeniyle ikinci kez dijitale taşınan MIPTV, bu yıl 12-16 Nisan tarihleri arasında yapılacak. 

20 yıldan uzun bir süre boyunca futbolculuk yapan David Beckham, emekli olduktan sonra girişimci olarak pek çok önemli markayla çalıştı. Kendi marka yönetim şirketi DB Ventures'ı kuran Beckham, Adidas, Diageo, Tudor, EA Sports ve Guild Esports'la iş birliğine de gitti.

David Beckham, 15 yıldan uzun süredir UNICEF'le iş birliği içinde ve iyi niyet elçisi olarak görev alıyor. Inter Miami CF kulübünün sahibi olarak uzun süreli bir hayalini gerçeğe taşıyan David Beckham, 2019'da uzun süreli ortakları David Gardner ve Nicola Howson'la yapım şirketi Studio 99'ı kurdu. Şirket, prodüksiyon ve içerik stüdyosu olarak çalışarak belgesel film, dizi ve format gelişimine odaklanıyor. Ayrıca bir reklam stüdyosu olarak markalara editörel ve pazarlama alanında içerik üretimi yapıyor.

Studio 99'ın yeni projeleri arasında Premier League'in modern tarihini anlatacak A Whole New Ball Game, Adidas ve Puma'nın anlatılmamış hikayesini anlatacak mini belgesel dizi World War Shoe ve Beckham biyografisi de bulunuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER