Netflix'in dizilerinden Special, 2. sezon sonunda final yapacak

Netflix'in dizilerinden Special, 2. sezon sonunda final yapacak
Netflix'in Special dizisinin final zamanı şimdiden belli. Dizinin yaratıcısı ve başrolü Ryan O'Connell, dizinin ikinci sezon sonunda ekrana veda edeceği açıkladı.

Yeni sezon sekiz bölüm sürecek ve 20 Mayıs'ta başlayacak. Bölümler geçen sezonun aksine biraz daha uzun, 15-30 dakika arasında sürecek. İkinci sezon, birinci sezon finalinin iki ay sonrasında başlayacak. Annesiyle hala konuşmayan Ryan, yazar tıkanıklığıyla uğraşırken Kim ise özel hayatını ve ekonomik bağımsızlığını kontrol etmeye çalışacak.

Nisan 2019'da ilk sezonuyla ekrana gelen Special, Ryan O'Connell'ın 2015'te piyasaya çıkan kitabı "I'm Special: And Other Lies We Tell Ourselves"tan uyarlandı. Anna Dokoza bölümleri yönetti. Kısa form komedi dizisi dalında dört Emmy adaylığı kazandı.

Ryan, bir sinir sistemi rahatsızlığı olan serebral palsi hastası, eşcinsel bir genç adamdır. Kendisine karşı aşırı korumacı annesiyle yaşıyor ve dizinin başlamasıyla içerik üretimi yapan medya şirketi Eggwoke'ta ücretsiz staja başlıyor. Ryan sonunda kendi istediği yaşamın peşinden gitme umuduyla izole hayatının dışına çıkma kararı alıyor. Dizide kendisinin ve yakın çevresinin komediye çalan hayatı anlatılıyor.


Kadrodaki isimlerden Jessica Hecht annesi Karen'ı, Punam Patel iş arkadaşı Kim'i; Marla Mindelle patronları Olivia'yı; Augustus Prew Kim'in arkadaşlarından Carey'i ve Patrick Fabian Karen'ın yeni komşusu Phil'i oynuyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER