7. Koğuştaki Mucize, ABD'de ve Porto Riko'da da yayınlanacak

7. Koğuştaki Mucize, ABD'de ve Porto Riko'da da yayınlanacak
Türkiye'nin önde gelen dağıtım şirketlerinden Inter Medya, 7. Koğuştaki Mucize (Miracle in Cell No. 7) filminin ABD'ye (Hispanik) ve Porto Riko'ya da lisanslandığını duyurdu.

10'dan fazla ülkeye satışı gerçekleşen film, 2019'da Türkiye'de en çok izlenen film olarak 5 milyon 300 binden fazla izleyiciye ulaştı. Gösterildiği ülkelerde gördüğü ilgiyle dikkatleri çeken Yedinci Koğuştaki Mucize, Meksika'da 3,1 milyon izleyiciye ulaşırken Şili'de elde ettiği %11.6 reytingle kanalının en çok  izlenen filmlerinden birisi oldu. Ayrıca dijitalde ABD, Kanada, Brezilya ve Fransa'nın da aralarında yer aldığı pek çok ülkede Top 10'de yer almayı da başardı.

Inter Medya'nın alım ve satımlardan sorumlu ismi Beatriz Cea Okan, anlaşmanın ardından "Filmimizin ABD'de ve Porto Riko'da yayınlanacak olmasından dolayı mutlu ve heyecanlıyız. Yedinci Koğuştaki Mucize, Türk dizilerinin adımlarını takip eden Türk filmlerinin de uluslararası alanda bir yeri olduğunu kanıtlıyor. Umuyoruz ki yakında başka anlaşmalar da duyuracağız," dedi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER