Camdaki Kız dizisinin uluslararası dağıtımını Eccho Rights üstlendi

Camdaki Kız dizisinin uluslararası dağıtımını Eccho Rights üstlendi
Camdaki Kız (Chrysalis) dizisinin uluslararası dağıtımını Eccho Rights üstlendi.

Kanal D'de ekrana gelmesi için hazırlanan dizi, geçtiğimiz günlerde sete çıkarak çekimlerine başlamıştı. Gülseren Budayıcıoğlu’nun aynı isimli romanından uyarlanan, gerçek bir aşk hikayesinin konu alındığı dizinin yapımını OGM Pictures üstlendi. Şirketin kurucusu ve CEO'su Onur Güvenatam, konuyla ilgili "Nalan, bir psikoterapist olarak zengin bir deneyime sahip olmasıyla hemen ilişki bağ kurulabilir hikayeler yaratan, bu sayede TV izleyicisi için uyarladığımız hikayeleri büyük başarı yakalayan Dr. Budayıcıoğlu'ndan olağanüstü bir karakter daha," sözlerine yer verdi.

Eccho Rights'ın Türk dizilerinden sorumlu ismi Hande Özkubat ise "Bu, dünya genelindeki pek çok kadına çok tanıdık gelebilecek bir hikaye. Ama pandemi nedeniyle deneyimlediğimiz esaret duygusundan kurtulmayı sabırsızlıkla beklediği için yayın zamanı nedeniyle de özellikle ilişki kurulabilir," dedi.

Nalan karakterini Burcu Biricik’in canlandırdığı Camdaki Kız’ın oyuncu kadrosunda; Devrim Yakut, Feri Baycu Güler, Feyyaz Şerifoğlu, Hamza Yazıcı, Hande Ataizi, Merve Polat, Nihal Menzil, Nur Sürer, Selma Ergeç, Şerif Erol, Tamer Levent ve Tuğrul Tülek de yer alıyor. Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu’nun kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Nadim Güç oturuyor.

Nalan, sıcakkanlılığı ile herkesin ilk görüşte sevgisini kazanan, dünyalar güzeli bir genç kadındır. Ailesinin tek çocuğu olduğu için el bebek gül bebek büyütülmüş, hayatını varlık içinde yaşamış ve en iyi okullardan dereceyle mezun olmuştur. Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zinciri Koroğlu’nun şirketinde mimar olarak çalışırken birden kendisini Sedat Koroğlu’yla evlilik arifesinde bulur. Nalan ve Sedat, geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünerek, umutla bu masalda el ele yürümeye başlasalar da; kısa bir zaman sonra hayatları, gerçek bir karanlığa gömülecektir.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER